تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجشفهرست خبرها                                                                               
مديركل زندان‌هاي فارس:اشتغال زندانيان در زندان فيروزآباد تقويت شود

حيات‌الغيب گفت: اشتغال زندانيان به ويژه اشتغال نشسته تقويت و از فضاهاي موجود تا جايي که امکان دارد در جهت اشتغال‌زايي زندانيان و پرکردن اوقات فراغت آنان استفاده شود.


به گزارش گروه حقوقي و قضايي خبرگزاري ميزان، به نقل از روابط عمومي زندان‌هاي استان فارس، سيدحشمت اله حيات الغيب مديرکل زندانهاي فارس با همراهي فرمانده يگان حفاظت و مسئول مددکاري زندانهاي فارس از زندان فيروزآباد بازديد و با زندانيان و سربازان وظيفه ملاقات کرد.


مدير کل زندانهاي فارس پس از حضور در اندرزگاه ها به صورت چهره به چهره با زندانيان به گفتگو پرداخت و مشکلات زندانيان و پرونده هاي قضايي آنان را به همراه مسئول مددکاري اداره کل مورد بررسي قرار داد.


حيات‌الغيب در خصوص اشتغال زايي بيشتر زندانيان تأکيد و گفت: اشتغال زندانيان به ويژه اشتغال نشسته تقويت و از فضاهاي موجود تا جايي که امکان دارد در جهت اشتغالزايي زندانيان و پرکردن اوقات فراغت آنان استفاده شود.


وي همچنين در رابطه با پيگيري پرونده تعداد محدودي از زندانيان بلاتکليف از طريق واحد مددکاري زندان نيز تأکيد جدي داشت.


مديرکل زندانهاي فارس پس از بازديد از اندرزگاه ها و بخش هاي اداري، در دفتر بازديد زندان گفت: به اتفاق فرمانده يگان حفاظت جناب سرهنگ انصاري و مسئول واحد مددکاري جناب آقاي فياض بخش از زندان فيروزآباد بازديد شد، انصافاً در زندان فيروزآباد مسئولين زندان با تلاش شبانه روزي تغييرات اساسي و بنيادي ايجاد کرده اند و اين بازديد موجبات خوشحالي و خرسندي اينجانب را فراهم کرد.


وي با اشاره به بهداشت محيط و تغييرات در کليه قسمت هاي زندان گفت:  هواخوري ، نمازخانه ، اندرزگاهها و از همه مهمتر رضايت مندي زندانيان و نظم وانضباط در تمام ابعاد وجود دارد که جا دارد از زحمات رئيس محترم زندان جناب  هاشم پور ، معاونين وي و کليه پرسنل صميمانه تقدير و تشکر کنم.


فرمانده يگان حفاظت زندانهاي فارس نيز در جمع سربازان وظيفه گفت: دوران جواني دوران حساسي است و بايد با دقت و مواظبت اين دوران را طي کرد.


سرهنگ انصاري ادامه داد : مراقبت از زندانيان و هوشياري در اعزام و عودت زندانيان از وظايف مهم شماست و ضروري است از تجربيات همکاران در امر زندانباني استفاده کنيد.

دوشنبه 3 خرداد 1395


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.