تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجشفهرست خبرها                                                                               
وزارت بهداشت به ??? هزار نيرو نياز دارد

معاون مديريت منابع وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکي گفت: امسال ?? هزار نفر به وزارت بهداشت جذب شدند در صورتي که نياز اين وزارتخانه ??? هزار نيرو است اما اين امر از عهده دولت خارج است.


به گزارش خبرگزاري تسنيم از شيراز، سيدعلي صدرالسادات پيش از ظهر امروز در نشست معاونان دانشگاه‌هاي علوم پزشکي کشور که در شيراز برگزار شد با اشاره به اينکه وزارت بهداشت با کمبود و تورم نيرو روبه‌رو است، اظهار داشت: در بسياري از سازمان‌هاي ستادي وزات بهداشت تورم نيرو وجود دارد در صورتي که بسياري از دانشگاه‌ها، بيمارستان‌ها و مراکز درماني با کمبود نيرو مواجه هستند.


وي  با بيان اينکه بايد اين موضوع در وزارت بهداشت ساماندهي شود، خاطرنشان کرد: امسال 17 هزار نفر به وزارت بهداشت جذب شدند در صورتي که نياز اين وزارتخانه 160 هزار نيرو است اما اين امر از عهده دولت خارج است.


صدرالسادات با اشاره به توزيع عادلانه نيروي متخصص در وزارت بهداشت تصريح کرد: قبولي در آزمون نبايد تنها ملاک استخدام افراد باشد بلکه بايد با مصاحبه افراد زبده و ماهر را استخدام کرد.


 معاون مديريت منابع وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکي بيان کرد: وزارت بهداشت براي آموزش کارکنان و مديران خود به برنامه آموزشي مدون نياز دارد.


وي با بيان اينکه جاي يک برنامه مدون آموزشي در وزارت بهداشت خالي است، گفت: برنامه‌هاي آموزشي کنوني قابل اجرا در تمامي دانشگاه‌ها نيست در صورتي که اين برنامه بايد متناسب با نيازهمه دانشگاه‌ها تدوين شود.


محمد هادي ايمانيه، رئيس دانشگاه علوم پزشکي شيراز در اين همايش گفت: 10 هزار ميليارد ريال املاک مشترک هلال احمر و علوم پزشکي نياز به تغيير کاربري دارد و در صورت تعيين تکليف اين تغيير کاربري بودجه بزرگي به هر دو دستگاه هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکي شيراز وارد مي‌شود.


وي با بيان اينکه مالکيت اين املاک متعلق به هلال احمر است، گفت: اين املاک در حال حاضر در اختيار دانشگاه علوم پزشکي شيراز قرار گرفته و گاه فعاليت‌هاي انجام شده در آن غيرضروري است.


رئيس دانشگاه علوم پزشکي شيراز با بيان اينکه بيمارستان قديم شهرستان مرودشت يکي از اين املاک است، افزود: ارزش اين املاک در کل استان فارس بيش از هزار ميليارد تومان است که با اين تغيير کاربري حداقل 500 ميليارد تومان اعتبار به دانشگاه وارد مي‌شود.


ايمانيه خاطرنشان کرد: در صورت انجام تغيير کاربري‌ها مي‌توان تمامي بيمارستان‌هاي درحال ساخت استان را به اتمام رساند.
در اين همايش يک روزه معاونان دانشگاه‌هاي علوم پزشکي کشور به بررسي مسائل بودجه و جذب نيرو و تامين نيروي متخصص پرداختند

شنبه 1 خرداد 1395


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.